Меню сайту
Категорії розділу
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

Друге життя ваших меблів

Нерідко після ремонту виявляється, що старі меблі не підходять до нового дизайну приміщення. Також багато речей в побуті з часом втрачають свій вигляд: розхитуються, поверхня тускніє, фарба місцями відстає, з'являються подряпини і плями ... Але меблі завжди можна оновити  - реставрувати, стилізувати і навіть надати їй нове функціональне значення!

 Старі речі підтримують в будинку зв'язок між поколіннями. Тому дуже важливо правильно оновлювати такі меблі. Для очищення користуйтеся поліролями з воском і без нього. Вони прекрасно усувають пил і бруд, але застосовувати їх потрібно строго по інструкції, щоб не пошкодити предмет. Для прибирання вибирайте тканину або серветки з мікрофіброю, які продаються в господарських магазинах. Порядок дій такий: нанесіть звичайною ганчірочкою поліроль і дайте йому висохнути. Потім знову протріть річ ганчірочкою, а потім вже серветкою з мікрофіброю.

Старі меблі зроблені з так званої «технології оборотності». Це означає, що розігрівши столярний клей, можна зняти його, розклеїти з'єднання, розібрати річ, зняти облицювання і реставрувати її основу. А ось предмети, склеєні синтетичними клеями, які використовують останнім часом, розбиранню та відновленню практично не підлягають. Які ж меблі гідні того, щоб їх відновити? На жаль, радянські меблі 60-80 років - це найчастіше стандартні і низькоякісні речі, зроблені з пресованого паперу. На їх оновлення не варто витрачати часу. А ось меблі 20 - початку 50-х років - це стильні і якісні предмети.

Перед тим, як зміцнювати меблі, їх слід «розібрати по кісточках». З’єднання слід розігріти, наприклад, над звичайним обігрівачем і виколотити дерев'яним або гумовим молотком - він не залишить руйнівних слідів. Перед нанесенням свіжого клею огляньте зазори. Якщо деревина всохла і шип бовтається в гнізді, потрібно засипати в нього деревних стружок. Можна обмотати шип шматочком тканини, просоченої клеєм. Меблі збирайте, перевернувши ніжками вгору. Краще зібрати відразу всі деталі і стягти мотузкою з міцним вузлом.

Якщо ви хочете провести істотний ремонт старих меблів, знявши з них лак, то знайте: наносити свіжу фарбу поверх старої не можна. Слід акуратно, не пошкоджуючи поверхню дерева, зняти стару фарбу хімічним або механічним способом. Хімічний спосіб - це руйнація старої фарби спеціальними розчинниками. Олійні фарби та лаки видаляються скипидаром або уайт-спіритом, спиртові та бакелітові - етиловим спиртом. Обов'язково спробуйте дію вибраного розріджувача на непомітній ділянці предмета. У роботі використовуйте малярську кисть або тампон з тканини, намотаної на паличку. Також вам знадобитися шпатель для зіскоблювання фарби. Якщо розчинник вибраний правильно, то через 30 хвилин фарба розм'якшиться. При покритті деревини лаком або воском, вона змінює колір. Побачити майбутній колір можна, змочивши предмет водою.

Якщо ж реставрація старих меблів – це не ваше хобі, то зверніться до професіоналів або зверніть увагу на нові меблі. Вам можуть виготовити меблі  на замовлення у Львові. Такі меблі  ідеально впишуться в ваш інтер’єр, адже будуть зроблені з врахуванням ваших побажань. Для отримання більш детальної інформації зайдіть на сайт petrovych.at.ua або зв’яжіться по електронній  пошті  petrovych_andriy@mail.ru
Категорія: Мої статті | Додав: петрович (06.04.2013)
Переглядів: 1181 | Теги: реставрація антикваріату у Львові, Друге життя ваших меблів | Рейтинг: 5.0/1
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: