Меню сайту
Категорії розділу
Друзі сайту
Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Каталог статей

Головна » Статті » Мої статті

відповіді на запитання про ламінат

 

 

 

Запитання: Чи обов’язково вирівнювати підлогу перед укладкою ламінату? Чи достатньо буде лише підкладки?

 

Відповідь: Підкладка потрібна насамперед для поглинання шуму . Вона не вирівнює підлогу, а може лише згладжувати невеликі нерівності, але це не гарантовано. Ламінат на нерівній поверхні може поводитись  непередбачувано, у прохідних місцях збільшиться навантаження на з’єднання панелей, а від цього можуть з’явитися щілини. Якщо хочете отримати ідеальну підлогу, звісно ж, краще її вирівняти.

 

 

 

Запитання: У чому полягає різниця між 31 і 32 класом ламінату? Який кращий?

 

Відповідь: Ламінат 32-го класу експлуатації містить більше речовини, від якої залежить стійкіть до зношування. Тому, скажімо, через 5 років експлуатації він виглядатиме краще, ніж ламінат 31-ої категорії.

 

 

 

Запитання: Як правильно укаладати ламінат біля дверей до порога? Необхідно залишати зазор? Якщо так, то як його закрити? Чи краще підпиляти коробку з лиштвами і підсунути під панель?

 

Відповідь: Якщо дверні блоки змонтовано до укладки ламінованого покриття, то потрібно: підрізати дверні коробки і лиштви на товщину майбутнього покриття, а температурний шов між суміжними приміщеннями розмістити під дверним полотном і закрити накладним поріжком.

 

 

 

Запитання: У мене в кімнаті дощана підлога. Я дуже хотіла би покласти ламінат, але чула, що для нього потрібна ідеально рівна поверхня, а дощана підлога все ж ребриста. Чи потрібно вирівнювати таку підлогу до укладки ламіната, і якщо так, то підкажіть, будь ласка, як?

 

Відповідь: Вимоги до основи для укладки ламінату щодо її поверхні такі: під час перевірки її двометровою рейкою, проміжки між нею та основою не повинні перевищувати двох міліметрів. Якщо проміжки перевищують граничні не більше, ніж у два рази, можна вирівняти дощану підлогу з допомогою шліфувальної машини або рубанка (попередньо «втопити» цвяхи). Якщо ж перепади більші, то необхідно відремонтувати основу або заповнити ями фіброшпатлівкою з армувальними добавками.

 

 

 

Запитання: Яке покриття вибрати для підлоги на дачі, адже там перепади температури. Чи можна ламінований паркет?

 

Відповідь: Виробники рекомендують укладати ламінат у приміщеннях з відносною вологістю повітря від 30 до 60% і температурою не нижче 16° С під час укладки і експлуатації. Тому ми не рекомендую Вам стелити ламінат на дачі в приміщенні без опалення.

 

 

 

Запитання: Що потрібно зробити, щоб не рипів паркет?

 

Відповідь: Щоб визначити причину рипіння, потрібно викликати майстра для оцінки стану паркету. Як свідчить практика, у більшості випадків позбавитися рипіння неможливо, потрібно міняти паркет.

 

Запитання: Чи можна укладати ламінат на підлогу з електричним підігрівом?

 

Відповідь: Хоча ламінат можна укладати на теплу підлогу, але бажано, щоб тепла підлога працювала на водному опаленні і температура підтримувалась не вище 26С.

 

 

 

Запитання: Наскільки ламінат екологічно безпечне покриття?

 

Відповідь: Як і всі види покриття підлоги, зроблені з дерева, ламінат може виділяти у повітря формальдегіди. Проте кількість цих виділень мінімальна, і не виходить за межі «нормального вмісту виділень» у примішенні, згідно зі звітом німецького інституту Fraunhofer Wilhelm-Klauditz-Institut fur Holzforschung (WKI) Braunschweig. Їх можна порівняти із рівнем виділень із натурального дерева. Це значення значно нижче за граничну норму 0,1 ppm (позначається E1). Отже, ламіноване покриття підлоги може використовуватися у дитячих кімнатах і закладах, відповідно до тестів WKI. У нашій країні на кожний ламінований паркет є санітарно-епідеміологічний висновок, у якому вказано вміст формальдегідів.

 

 

 

Запитання: Що таке фаска?

 

Відповідь: Скошені зрізи по периметру дошки. В них вся чарівність і елегантність справжньої дерев’яної підлоги. Краї насичені (залежно від кольору декору) фарбою, яка перешкоджає надходженню води у плиту ламіната.

 

 

Запитання: У чому причина деформації панелей?

 

Відповідь: Деформації виникають тоді, коли ламіновані панелі погано окліматизувалися перед укладкою. Ламінована підлога має окліматизуватися мінімум 48 годин перед укладкою, у закритому пакеті, розміщена на рівній поверхні, у приміщенні, де буде здійснюватися монтаж. Звертайте на це увагу!

 

 

 

Запитання: У чому причина розкривання швів?

 

Відповідь: Часто розкривання швів у ламінованій підлозі може бути викликано надто низькою вологістю повітря (матеріал висихає). Необхідно обов’язково підтримувати належну вологість повітря у приміщенні. Під час опалювального сезону ідеальною вологістю повітря є мінімум 50-60% за температури 20-22° С.

 

 

 

Запитання: Підлога «підвелась», у чому причина?

 

Відповідь: Найчастіше це означає, що поверхня підлоги десь впирається в стіну або ж десь недостатній деформаційний шов (труба опалення, дверна рама, профілі підлоги тощо). Перевірте всі місця. Чи достатньо простору для розширення? Навіть незначний контакт може призвести до деформації.

 

 

 

Запитання: У чому причина набухання кантів?

 

Відповідь: Якщо ви надто часто проводите вологе прибирання або ж на підлозі залишається волога, яке не відразу витирається, то канти можуть набухати. Відбувається це тому, що волога проникає у шви і призводить до набухання МДФ. Щоб уникнути цього, потрібно проводити прибирання лише ледь вологою ганчіркою, і воду (калюжі) потрібно одразу ж витирати.

 

 

 

Запитання: Чому ламінована підлога виглядає «тьмяною» і покритою плівкою?

 

Відповідь: Найчастіше причина полягає у неправильному виборі засобу для чищення. Деякі з них утворюють плівку, яка залишається на підлозі й псує її вигляд. Я рекомендую відмовитися від таких засобів, як політури та мастики, і використовувати концентрат для чищення.

 

 

Категорія: Мої статті | Додав: петрович (23.06.2013)
Переглядів: 678 | Рейтинг: 5.0/2
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *: